Idealne miejsce do spotkań biznesowych poza Warszawą

Organizacja spotkań biznesowych obecnie nie jest trudnym zadaniem: we wszystkich dużych i średnich miastach znajdziemy miejsca odpowiednie do zaproszenia na rozmowę potencjalnego kontrahenta, partnera biznesowego. Istotne jest jednak to, aby spotkania odbywały się na neutralnym gruncie, gdzie obie strony będą czuły się komfortowo. Jakie lokalizacje okażą się najlepsze?

Hotele blisko Warszawy

Planując konferencję czy dwudniowe spotkanie z klientem warto zaprosić go w miejsce oddalone od miejskich korków oraz hałasu. W przypadku Warszawy takim miejscem jest Zalew Zegrzyński, gdzie znajdziemy nie tylko ciszę i spokój, ale i wiele eleganckich hoteli, w których warto zakwaterować naszego gościa. Jednym z nich jest Lawenda Park Hotel, oferujący luksusowe pokoje, doskonałą kuchnię oraz sale konferencyjne w Jachrance. Dodatkowo hotel położony jest w pobliżu lasów: taka atmosfera z pewnością pozwoli na odprężenie i rozmowy w dobrej atmosferze. O hotelu Lawenda czytaj więcej na stronie jachranka.pl.

Atrakcje w okolicy

Zalew Zegrzyński jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez mieszkańców stolicy w okresie od maja do września. To świetne miejsce na rekreację, wypoczynek. Bliskość jeziora i lasów umożliwia uprawianie wielu sportów, w tym jazdy na rowerze, żeglowania, biegania, spacerowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *