Idealny film z koncertu?

Festiwale oraz różnorodne koncerty mają moc łączenia się ludzi w grupy zakochane w tych samych ideach, w tych samym utworach, w tych samych wykonawcach, są niesamowite jako zjawisko socjologiczne, są także zawsze znakomitym materiałem na filmowanie. We Wrocławiu takich imprez zdecydowanie nie brakuje, dlatego nie brakuje z tego miasta również dobrych materiałów filmowych – koncertowych.

Filmowanie Wrocław – nowoczesne i z wyobraźnią

Filmy powstające w taki właśnie sposób, mające pokazać świetnie bawiące się tłumy ludzi, ale również emocje i niesamowitą atmosferę potrzebują czasem specjalnych ujęć, nietypowych, pozwalających ogarnąć całość takiego spotkania. Do tego z kolei wykorzystywane są drony, które umożliwiają nagrywanie widoku z góry, który świetnie można połączyć z resztą nagranego materiału.

Czy montowanie filmu jest trudne?

Z pewnością niełatwym zadaniem jest nagranie wszystkiego, co ważne, ponieważ tak naprawdę nie zawsze wiadomo od razu, co takie właśnie jest. Jeśli chodzi o filmowanie, we Wrocławiu przy takich wydarzeniach pracują jedynie specjaliści posiadając naprawdę ogromne doświadczenie w branży i niezbędny zapał do realizowania kolejnych zadań specjalnych.