Innowacyjne tarasole w przestrzeni wypoczynkowej

Czy wiesz, czym są nowoczesne tarasole? To konstrukcje, które pozwalają na skuteczna ochronę przed słońcem podczas przesiadywania na tarasie. Czy tarasola sprawdzi się w naszej przestrzeni wypoczynkowej? Warto się o tym przekonać!

Funkcjonalne zadaszenie dla miłośników komfortu

Tarasole to doskonała alternatywa dla klasycznych parasoli ogrodowych. W przeciwieństwie do parasol tarasola jest w stanie zadaszyć cały obszar tarasu, a nie tylko jego skrawek. Zaletą tej konstrukcji jest również fakt, że na minimalnej ilości podpór możemy zadaszyć bardzo duży obszar.

Tarasole projektowane są w taki sposób, aby mogły być one wpisane w już zaaranżowane tarasy – szeroka paleta kolorów sprawia, że klient może dobrać barwę konstrukcji do swoich potrzeb. Istnieje możliwość wyboru barwy drewnopodobnej! Wewnątrz konstrukcji umieszczono system odprowadzania wody – pełni on ważną rolę podczas opadów deszczu. Sama konstrukcja stworzona jest z aluminium malowanego proszkowo – materiał ten jest wysoce odporny na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy.

Dach tarasoli, który chroni przed słońcem i deszczem

Na uwagę zasługują dachy tarasoli – są one tworzone z różnorodnych materiałów, ale wszystkie łączy wysoka odporność na wilgoć, promieniowanie UV, wnikanie kurzu. Do najchętniej wybieranych modeli na stronie tarasola.pl zalicza się tarasolę z dachem z ruchomych lameli. Lamele mogą obracać się o 135 stopni wokół własnej osi, przez co użytkownik sam decyduje ile światła słonecznego ma wpadać pod tarasolę. Lamele w pozycji zamkniętej sprawiają, ze dach staje się całkowicie wodoodporny. Drugi rodzaj dachu to dach wykonany z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że tkanina jest całkowicie odporna na działanie wilgoci, wnikanie kurzu, płowienie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *