Jak podnosić swoje kwalifikacje zawodowe w innowacyjny sposób?

O tym, jak ważne jest stałe poszerzanie, wiedzy nie trzeba nikogo przekonywać. Szczególny nacisk na nowe umiejętności kładzie się przede wszystkim w dużych korporacjach. Pracownicy takich firm są wręcz zachęcani do odbywania wewnętrznych szkoleń. Niestety, osoby zatrudnione w mniejszych firmach nie mają takich możliwości i zazwyczaj szkoleń muszą szukać na własną rękę. Co mają do wyboru?

Placówki kształcenia ustawicznego

Do niedawna jedyną opcją na zdobywanie nowych uprawnień było korzystanie z pomocy placówek kształcenia ustawicznego. Miejsca te były przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych i oferowały jednoroczne czy dwuletnie szkolenia związane z wykonywanie konkretnych zawodów. Zazwyczaj takie szkolenia kończone były państwowymi egzaminami oraz zdobywaniem odpowiedniej zezwoleń i certyfikatów. Niestety, placówki takie nie mogły zaoferować nowoczesnych szkoleń związanych z popularnymi programami komputerowymi, dedykowanymi grafikom, architektom, projektantom wnętrz. Osoby takie zmuszone były doszkalać się we własnym zakresie.

Nowoczesne platformy e-learningowe

Obecnie możliwości jest znacznie więcej – jedną z ciekawych opcji są platformy e-learningowe, takie jak  cgwisdom.pl. Są one skierowane przede wszystkim do osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem 3D, obróbką zdjęć, ale również tworzeniem prostych grafik do gier komputerowych. Korzystanie z takich platform to olbrzymia oszczędność czasu oraz pieniędzy – wiedzę zdobywamy bez wychodzenia z domu, a ceny konkretnych kursów są naprawdę konkurencyjne! Chcąc skorzystać z możliwości jakie dają platformy konieczne jest zarejestrowanie się jako pełnoprawny użytkownik. Kolejnym krokiem jest wybranie interesujących nas kursów i ich opłacenie. Wraz z zaksięgowaniem wpłaty materiały zostaną przypisane do naszego konta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *