Na co zwrócić uwagę zamawiając stronę internetową

Strona internetowa stanowi wizytówkę firmy w internecie i nawet jeżeli nie planujemy specjalnie rozwijać naszej obecność w sieci jest ważna z punktu widzenia wiarygodność biznesu. Klienci często lubią weryfikować prawdziwość informacji o nieznanych sobie firmach, dlatego sprawdzają różne jej oblicza.

 

Strona internetowa z pewnością jest jednym z pierwszych miejsc, na które trafią, dlatego musi zostać zaprojektowana profesjonalnie, a także dobrze ustawiona pod kątem SEO. Tworzenie stron internetowych jest zadaniem kompleksowym. Nie polega już jedynie na tworzeniu projektu graficznego i przełożenia go na kod w sieci. Najważniejszymi czynnikami stają się szybkość działania witryny, nowoczesność, a przede wszystkim funkcjonalność. Sama musi być dobrze opisana pod względem widoczność w wyszukiwarce Google, aby zyskać wartościowych klientów.

Dobrze też jeżeli właściciel może edytować stronę we własnym zakresie, a nie ciągle zlecać pracę informatykom bo to zmniejsza jego koszty. Po drugie nie jest wtedy uzależniony od innej osoby i może wprowadzać zmiany kiedy mu się podoba. Oczywiście wtedy nadal istnieje możliwość by zlecić pracę komuś innemu.

Jako klienci powinniśmy mieć też do wyboru różne warianty z tworzenia strony, a nie z góry ustaloną cenę. Naszym zdaniem cena wysyłana od razu jest po prostu na wyrost, bo firma gra na tak zwanych emocja i jeżeli zamówimy mniejszą stronę we wskazanej cenie to oni zarobią więcej za czas który nie zostanie wykorzystany. Dlatego najlepiej szukać firm które robią stronę z indywidualnym cennikiem pod nasze potrzeby.