Przychodnia przyzakładowa

Szukasz rozwiązań, które znacznie ułatwią Twoje życie? Zwłaszcza jeśli jesteś zabieganym właścicielem dużej firmy i wszystko chcesz mieć pod kontrolą, także sprawy związane z opieką zdrowotną – przychodnia przyzakładowa okaże się najlepszym rozwiązaniem. Kiedy ma się na głowie setki spraw i jednocześnie, chce się, żeby wszystkie były załatwione jak należy, może warto powierzyć część z nich profesjonalistom.

Wygoda i profesjonalizm

Założenie przychodni przyzakładowej to na pewno inwestycja polecana dla dużych firm, która po jakimś czasie zwróci się wielokrotnie. Przede wszystkim wpłynie pozytywnie na zdrowie pracowników i zmniejszy ich absencję w pracy. Ukształtuje też wizerunek naszej firmy jako godnej zaufania, troszczącej się o zdrowie i wygodę zatrudnianych osób.

Zyskamy też pewność, że wszystkie badania medycyny pracy zostaną wykonane zgodnie z wymogami kodeksu pracy, na czas i szybko. Medycyna pracy dla firm to specjalność Centrum Medycznego Falck, które organizuje kompleksowe przychodnie przyzakładowe na terenie całej Polski.

Pewność i zaufanie

Poza tym funkcjonowanie przychodni przyzakładowej gwarantuje nam pewność, że w razie wypadku zostanie udzielona pierwsza pomoc.

Pracownicy nie będą musieli długo oczekiwać na wizytę u lekarza. Wpłynie to pozytywnie na nastawienie pracownika do firmy, która ułatwia mu dbanie o zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *