Urządź wnętrze po swojemu

Wystrój mieszkania wiele mówi o gospodarzach. Dobierając meble, kolory i dodatki, przemycamy cząstkę siebie do przestrzeni. Aby stworzyć przytulną aranżację, w której będziemy czuć się swobodnie i „swojsko”, wystarczy dodać kilka niedrogich akcentów. Jakich? Sprawdź!

Ciepły klimat

Wszystkie wnętrza, szczególnie te modne i minimalistyczne, wymagają ocieplenia. Nic nie zrobi tego lepiej niż ozdobne poduszki i pledy w ulubionym kolorze. Nawet zwyczajna, prosta kanapa stanie się designerskim meblem, jeśli ożywisz ją ciekawymi dodatkami. Poduszki i koce nie tylko będą się pięknie prezentować, ale również okażą się niezwykle przydatne, szczególnie w długie, jesienne wieczory spędzane przed telewizorem. Jakie pledy są obecnie najmodniejsze? Zdecydowanie te wykonane z ciepłej i miękkiej wełny czesankowej!

Wspomnienia na papierze

Zdjęcia są wspaniałym i ponadczasowym nośnikiem miłych wspomnień. W dobie Internetu, kiedy od uwiecznienia każdej chwili dzieli nas jedno kliknięcie, coraz rzadziej wywołujemy zdjęcia. Może warto wrócić do tradycyjnych metod? Papierowe zdjęcia mają swój urok, którego brakuje kadrom zapisanym w pamięci telefonów czy komputerów. Zdjęcia oprawione w ozdobne ramki przywieszone na ścianie lub ustawione na komodzie, nadadzą każdemu pomieszczeniu indywidualny rys i sprawią, że piękne przeżycia będą wiecznie żywe. Ciekawą i praktyczną alternatywą dla tradycyjnych fotografii są  fotokalendarze. Naścienna plansza wypełniona ujęciami z życia to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Na stronie cewe.pl znajdziesz przejrzyste i proste w obsłudze oprogramowanie, które pozwoli Ci zaprojektować  spersonalizowany kalendarz dokładnie według Twojego pomysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *