Białe jest piękne, czyli rzeczy warte polecenia

Zapanowała wszechogarniająca moda na biel. Na totalne rozjaśnienie wnętrz. Na inspiracje prowansalskie, skandynawskie, angielskie w białej tonacji. Na impresjonistyczne wręcz kompozycje we wnętrzach. Na białe abstrakcje w postaci obrazów wielkoformatowych i w postaci mebli zaprojektowanych w oparciu o dzieła abstrakcjonistów. Na białe aranżacje ogrodowe, na tarasach i drewnianych werandach, w altankach. Biel zachwyca i pobudza do przemian w najbliższym otoczeniu. Oto kilka przykładów białych rzeczy, które warto wykorzystać, tworząc białe stylizacje.

Biała witryna w romantycznym stylu

Moda na biel łączy się ściśle z modą na stylizacje z nutką retro, bazujące na klasyce angielskiej czy prowansalskiej. Opierające się na meblach subtelnie dekorowanych, z frezowanymi frontami, przeszkleniami, cokołami. Białe witryny w dawnym stylu powracają ostatnio do mody. Stawiamy je w salonach, ale też w kuchniach, które poprzez swoją prezentację coraz bardziej zbliżają się do wnętrz salonowych. W takiej białej witrynie pięknie wyglądać będzie zarówno zbiór książek, jak i eleganckich naczyń kuchennych czy kolorowe słoiczki z przetworami.

Biały stolik rtv

Jeśli poszukujemy interesujących, białych mebli do różnych wnętrz, to z całą pewnością warto odwiedzić stronę gama-sklep.com.pl, gdzie prezentuje się m.in. meble pokojowe w tym kolorze. Odkryjemy tutaj na przykład biały stolik rtv, który sprawdzi się w eleganckim salonie czy sypialni. Mebel ten podkreśli nowoczesny charakter pokojowej stylizacji.

Biała skrzynia technorattanowa

Mówiąc o białych aranżacjach i białych przedmiotach, warto wyjść do ogrodu. Znajdziemy tam nie tylko białe meble, ale też atrakcyjne dodatki w tym kolorze. Jak biała skrzynia technorattanowa, która wygląda tak dekoracyjnie, że z powodzeniem możemy ustawić ją w przedpokoju czy w salonie. Przyda się do przechowywania rzeczy i ślicznie przy tym zaprezentuje.