Domy skandynawskie – nowa technologia budowania

Domy skandynawskie, domy szkieletowe, “kandyjczyki” – niezależnie od tego jakiej nazwy użyjemy, zawsze będziemy mieli na myśli domy drewniane cieszące się na naszym rynku budowlanym coraz większa popularnością. Do ich stworzenia potrzebna jest profesjonalna i dokładna ekipa budowlana.

Najlepsze, szkieletowe domy z drewna Mawit

Domy drewniane zaliczają się do tanich konstrukcji budowlanych. Jednak wymagają ogromnej dokładności, jeśli chcemy być pewni, że będzie to konstrukcja budowlana na lata. Wybierając ludzi, którzy będą taki dom dla nas tworzyć musimy być pewni ich solidności oraz rzetelności. Wiele osób poleca szkieletowe domy z drewna Mawit. Jest to małopolska firma, która swoją siedzibą ma w mieście Imielin. Działają nie tylko w tym mieście. ale zjawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest solidna ekipa budowlana. Warto podjąć z nimi współpracę, ponieważ mają oni solidną wiedzę (m.in. 212 zrealizowanych inwestycji od początku istnienia firmy). Dodatkowo dzięki temu, że mają własny tartak, suszarnię kontenerową oraz autoklaw do impregnacji ciśnieniowej zapewniają płynnie prowadzone prace budowlane.

Charakterystyka domów drewnianych

Główną cechą domów drewnianych jest fakt, że nie powodują one tworzenia się prac mokrych. Oprócz położenia murowanych fundamentów wszystkie prace budowlane przeprowadzane są na sucho, dzięki czemu nie trzeba robić specjalnych przerw. Duży dom drewniany przy sprawnie działającej ekipie można stworzyć w trzy miesiące. Domy modułowe można postawić nawet w kilka dni.