Funkcjonalna pergola tarasowa metalowa

Odpoczynek na tarasie to najlepszy sposób na zregenerowanie sił – kiedy nad naszą głową jest pergola tarasowa metalowa nie musimy martwić się o nic. Jak zaprojektować wymarzony taras, który stanie się ulubioną przestrzenią wypoczynkową dla bliskich? Oto kilka wskazówek!

Klasyczne pergole w nowej odsłonie

Pergole ogrodowe znane są od dawna – dzisiaj producenci oferują je w odświeżonej, nowoczesnej wersji. Pergola tarasowa metalowa to propozycja dla osób ceniących komfort, wygodę i innowacyjne rozwiązania. Konstrukcja taka pozwoli jeszcze lepiej wykorzystywać ciepłe, letnie dni i cieszyć się każdą chwilą na tarasie czy w ogrodzie. Pergola tarasowa metalowa to propozycja zarówno na małe, jak i duże tarasy. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniemy podnieść poziom naszego odpoczynku.

Jak skonstruowana jest pergola tarasowa metalowa? Podstawą jest stelaż wykonany z aluminium malowanego proszkowo – tak zabezpieczona konstrukcja nie będzie podatna na działanie wilgoci, pojawianie się ognisk rdzy, ale i na zmienne warunki atmosferyczne. Istotne jest także to, że pergola opiera się silniejszym podmuchom wiatru. Na szczycie pergoli umieszczony jest dach – pergola tarasowa metalowa może mieć dach wykonany z aluminiowych listew lub też z materiału technicznego. W obu przypadkach dach w pozycji zamkniętej gwarantuje pełne zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem UV, jak i deszczem. Dzięki pergoli będziemy mogli korzystać z bliskości natury bez względu na pogodę!

Pergola tarasowa metalowa poprawi estetykę otoczenia

Czy wiesz, że pergola tarasowa metalowa to nie tylko ochrona przed słońcem i deszczem, ale też element skutecznie poprawiający estetykę wokół nas na tarasie? Pergola w połączeniu z meblami technorattanowymi czy rotangowymi pozwoli nam cieszyć się latem w ogrodzie, blisko natury i w wyjątkowym otoczeniu!