Funkcjonalne krzesło technorattan – jak wykorzystać je w aranżacji?

Zaprojektowanie wygodnego i funkcjonalnego taras u czy ogrodu jest dzisiaj prostsze niż myślimy. Dzięki licznym propozycjom projektantów i producentów bez trudu dobierzemy meble i dodatki, które pozwolą stworzyć wygodne miejsce wypoczynkowe. Krzesło technorattan to jedna z wielu propozycji – dlaczego krzesło tego typu cieszy się tak dużym zainteresowaniem?

Krzesło technorattan – gwarancja trwałości!

Technorattan jest materiałem doskonale znanym w naszym kraju – od dekad wykorzystujemy go w ogrodach, na tarasach, ale również w ogrodach restauracyjnych czy w strefach SPA. Jego największą zaletą jest oczywiście trwałość: meble technorattanowe doskonale sprawdzają się na świeżym powietrzu, gdyż nie są podatne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Krzesło technorattan oparte jest na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Ten rodzaj tworzywa sprawia, że stelaż jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Samo aluminium jest niezwykle lekkie, co przekłada się na niską wagę mebla. Krzesło technorattan to idealny wybór na niewielkie balkony, jak i obszerne ogrody. Dlaczego?

Krzesło technorattan w wygodnej przestrzeni wypoczynkowej

Krzesło technorattan możemy łączyć z wieloma innymi meblami, tworząc indywidualną przestrzeń wypoczynkową dopasowaną do naszych potrzeb. Poprzez zestawienie go ze stolikiem kawowym uzyskamy kompaktowy zestaw idealny na balkony i małe tarasy. Krzesło technorattan możemy również zestawić z sofami narożnymi czy fotelami wiszącymi, tworząc nieco bardziej urozmaicone miejsce, w które śmiało możemy zapraszać naszych bliskich czy znajomych. Z pewnością dobrym pomysłem jest również zadaszenie tarasu czy miejsca wypoczynkowego w ogrodzie – dzięki temu rozwiązaniu będziemy skutecznie chronieni przed promieniowaniem słonecznym.