Jakie parasole ogrodowe wykorzystać na swoim tarasie?

Czy parasole ogrodowe są w stanie znacząco podnieść nasz komfort podczas odpoczynku na świeżym powietrzu? Okazuje się, że tak – dzisiaj parasole ogrodowe to przede wszystkim produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zachwycają trwałością oraz elegancją. Czy sprawdzą się one na naszych tarasach i w ogrodach? Zdecydowanie tak!

Parasole ogrodowe – skuteczna ochrona przed słońcem

Odpoczynek w ogrodzie to najlepsza forma na podładowanie naszych wewnętrznych akumulatorów. Miejsce relaksu wśród zieleni docenią wszyscy domownicy, a dzieci znajdą tu dość miejsca na zabawy. W ogrodzie czy na tarasie możemy również organizować spotkania w gronie znajomych, podawać letnie przysmaki. Wybierając nowoczesne parasole ogrodowe możemy dodatkowo podnieść nasz komfort – parasol zapewni nam cień nawet w najbardziej upalny dzień i pozwoli schronić się przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Współcześnie parasole ogrodowe projektowane są w taki sposób, aby łączyć funkcjonalność i piękny wygląd. Parasol ma bowiem nie tylko chronić nas przed słońcem, ale też wzbogacać przestrzeń wokół. Parasole ogrodowe tworzone są z trwałych tworzyw: aluminiowe stelaże są malowane proszkowo, co zabezpiecza je przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Czasze tworzone są z tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że tkanina jest odporna na wnikanie kurzu, działanie wilgoci, utratę koloru.

Dopasuj kąt padania cienia!

Zaletą parasoli ogrodowych jest wiele możliwości ich regulacji – stelaż osadzony jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie go dookoła własnej osi. Czasze może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Takie parasole ogrodowe z pewnością staną się najlepszym towarzyszem letniego wypoczynku w ogrodzie.