Niezapomniane wesele – organizacja nie musi być trudna!

Wspaniałe wesele w gronie najbliższych to marzenie niejednej pary, która wstępuje w związek małżeński. Dzisiaj organizacja wesela nie powinna być niczym trudnym: do dyspozycji mamy tysiące sal weselnych, sale hotelowe, fotografów, kamerzystów, florystów. A jednak niejedno wesele nie obyło się bez wpadek. Jak to możliwe? Jak wyeliminować ryzyko potknięcia w czasie tego ważnego dnia?

Sala weselna pod Warszawą – nie przepłacaj i baw się dobrze

Podstawowym problemem młodych par jest znalezienie odpowiedniej sali weselnej, zdolnej pomieścić wszystkich gości. Ważne jest oczywiście również położenie oraz koszty. Sala weselna pod Warszawą okaże się znacznie tańsza niż w przypadku sal wynajmowanych w centrum czy na obrzeżach tego miasta. Zazwyczaj wysoki koszt najmu sali wynika z domniemanego prestiżu i lokalizacji. W praktyce może się jednak okazać, że to, za co płacimy, niekoniecznie odpowiada naszym oczekiwaniom. Wybierając sale z dala od miasta możemy szukać miejsca w pobliżu lasów, parków czy jezior. Taka lokalizacja sprawi, że goście będą mogli odetchnąć świeżym powietrzem wychodząc na taras czy do ogrodu przy hotelu. Wiele hoteli, w tym również windsorhotel.pl oferuje swoim gościom weselnym pokoje hotelowe w znacznie niższych cenach.

O czym koniecznie musimy pamiętać?

Z pewnością istotne jest uzgodnienie z managerem Sali nie tylko liczby gości, ale również menu weselnego. Szef kuchni udostępni nam listy menu, które możemy łączyć ze sobą lub wybrać konkretny zestaw. Kuchnie topowych hoteli zaproponują nam również przygotowanie dan jarskich czy wegańskich, odpowiednich dla gości na konkretnych dietach. Kuchnia zaproponuje nam także przygotowanie tortu, jednak znaczna większość par decyduje się na zamówienie tortu w prywatnych cukierniach.