Nowa kuchnia bez remontu

Nie musisz przeprowadzać generalnego remontu, aby ciekawie odświeżyć wnętrze. Zmiana koloru ścian, pomysłowa aranżacja okna albo wyraziste dodatki mogą sporo namieszać w domowej aranżacji! Z kuchnią i jadalnią jest podobnie. Wymiana całej zabudowy jest pracochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Jak zatem uatrakcyjnić kuchenną kompozycję? Poznaj nasze propozycje i zrób w kuchni rewolucję bez obciążania domowego budżetu!

Nowoczesne stoły i krzesła kuchenne – co jest na topie?

Jeśli do tej pory jadałeś obiady przy blacie kuchennym albo w salonie, to najwyższa pora na zmiany. Ustawiając w sercu dużej kuchni porządny stół i zestaw krzeseł, możesz stworzyć efektowną dekorację oraz praktyczne miejsce spotkań domowników. Stoły i krzesła kuchenne proponowane przez czołowych designerów zaskakują swoją niebanalną formą. Modną nowinką są w ostatnim czasie stoły wykonane z surowego kawałka drewna. Mimo tego, że blat jest specjalnie przygotowywany, stół sprawia wrażenie wyciętego z kawałka drzewa rosnącego za domem. Jeśli bardziej niż naturalne dekoracje cenisz we wnętrzach awangardę, z pewnością zainteresują Cię minimalistyczne stoły i krzesła w skandynawskim stylu. Krzykiem mody jest łączenie ze sobą modeli w podobnych kształtach, jednak o zróżnicowanej barwie lub wzorze.  Taki stylistyczny misz-masz ciekawie przełamuje monochromatyczność minimalistycznych kuchni i wnosi nutę szaleństwa do stonowanej przestrzeni. W poszukiwaniu inspiracji warto zajrzeć na stronę gama-sklep.com.

Stare szafki jak nowe

Twoje szafki już dawno straciły swój pierwotny urok? Możesz niedrogo zakryć wszelkie zabrudzenia, rysy i pęknięcia! Fronty szafek kuchenny będą wyglądać jak nowe, jeśli położysz na nich okleinę. Laminowane powierzchnie możesz również pomalować specjalną farbą.

Odświeżone ściany

Odświeżone ściany mogą stać się mocnym akcentem nadającym ton całej aranżacji. Zadowalający efekt uzyskasz, kiedy zrezygnujesz z klasycznej farby na rzecz fototapet albo modnych materiałów wykończeniowych, na przykład cegły klinkierowej.