Ogrodowe przyjęcie

Organizujemy przyjęcie w ogrodzie, bo to naprawdę fantastyczne miejsce, żeby urządzać w nim spotkania o różnym charakterze: eleganckie, zwariowane, familijne, okolicznościowe, oficjalne. Wypielęgnowany ogród świetnie się do tego nadaje. Zapewnia doskonały komfort i piękną scenerię, której przecież nie stworzymy w żadnym wnętrzu, nawet tym najlepiej zaaranżowanym.

Udajmy się do ogrodu

Wyjdźmy więc na ogród razem z naszymi gości. Nawet jeśli nie dopisuje pogoda. Niech okropny upał albo niespodziewany deszcz nie zniszczy naszych planów.

Schowajmy się pod parasolem

Duże parasole ogrodowe świetnie ochronią nas przed promieniami UV czy drobnym deszczem. Pod takim parasolem możemy zorganizować kilkuosobowe przyjęcie. Wystarczy ustawić pod nim ekskluzywne meble ogrodowe, na których nasi goście wygodnie się rozsiądą.

Albo pod baldachimem ogrodowym

Doskonałą alternatywą dla stałych zadaszeń są praktyczne i dynamiczne baldachimy ogrodowe. Możemy je umieścić w dowolnym miejscu w ogrodzie i nie sprawi nam to większego kłopotu, ponieważ przedmioty te mają lekki stelaż. Nasi goście ukryją się pod nimi przed słońcem i deszczem.

Szykowny baldachim w połączeniu z dystyngowanym zestawem mebli z aluminium czy technorattanu, do tego elegancka porcelana – ogrodowa elegancja w pełni. Przy tym tworzymy niezwykły nastrój – zieleń, woda, muzyka, kwitnące drzewa i kwiaty. Nie można sobie wyobrazić piękniejszej stylizacji.

Wieczorne przyjęcia w świetle świec

Kiedy zapadnie zmrok, ogród staje się jeszcze piękniejszy, nieco dziwny i tajemniczy. Wykorzystajmy ten jego urok wieczorny i zorganizujemy przyjęcie w ogrodzie. Może to być intymne spotkanie we dwoje albo szalona zabawa w większym gronie. Trzeba zadbać wówczas o odpowiednie oświetlenie ogrodowe: praktyczne i romantyczne. Lampy mają nie tylko oświetlać miejsce, ale też je ozdabiać. Także swoją prezentacją.