Piękno uśmiechu

Zastanawiając się nad tym, jakie elementy budują idealny wizerunek, wymieniamy najczęściej świetną sylwetkę, zdrową cerę, bujne włosy i przede wszystkim – piękne zęby. Najwspanialszą ozdobą, cenniejszą od biżuterii, jest uśmiech. To on sprawia, że cała twarz promienieje, że cała osoba zdaje się emanować dobrą energią. Uśmiech to podstawa oczarowania. Ale nie tylko w sferze prywatnej odgrywa istotną rolę. Doskonały uśmiech jest ważny w pracy wymagającej kontaktu z ludźmi.

Idealne zęby – to realne

Jeśli wydaje nam się, że piękny uśmiech nie jest realny, a nasze zęby zawsze będą wyglądać koszmarnie, to na dental4you.pl przekonamy się, że jest inaczej. Nowoczesne rozwiązania m.in. w zakresie implantologii, ortodoncji i stomatologii estetycznej odmienią nasz sposób myślenia. Przed wszystkim – zmienią nasze zęby w kierunku pięknego uśmiechu. Wreszcie poczujemy się swobodnie i bez skrępowania zaczniemy uśmiechać się do świata i do samych siebie w lustrze.

Implantologia

Rewelacyjna propozycja dla wszystkich, którzy marzą o pięknym uśmiechu – implanty zębów w gabinecie Dental4You w Krakowie. Wybór doskonałych implantów Astra Tech sprawia, że od samego początku można skupić się na ostatecznym, estetycznym efekcie leczenia. Implant zęba to najlepsza opcja w przypadku braku jednego zęba lub braku większej ilości zębów.

Stomatologia estetyczna

Brzydkie, krzywe, przebarwione zęby? Przecież uśmiech to nasza wizytówka. To także podstawa komunikacji pozawerbalnej. W ramach stomatologii estetycznej opracowano szereg rozwiązań, które sprawiają, że nawet najbrzydsze zęby stają się równe i białe. W Gabinecie Dentystycznym Dental4You w Krakowie proponuje się:

  • licówki porcelanowe,
  • korony pełnoceramiczne,
  • materiały kompozytowe najnowszej generacji,
  • wypełnienia typu Inlay, Onlay i Overlay,
  • wybielanie zębów Beyond,
  • biżuterię nazębną.