Pożyczka w kilku prostych krokach

W sytuacji kryzysu finansowego warto zwrócić się o pomoc. W tym względzie idealnie spisują się pożyczki krótkoterminowe. Można je otrzymać na bardzo korzystnych warunkach. W celu otrzymania pożyczki trzeba wypełnić krótki kwestionariusz, znajduje się on na stronie internetowej.

Dużym ułatwieniem jest fakt, że strona sama podpowiada jaki kolejny krok trzeba zrobić i jest ona bardzo intuicyjna

Bez problemu wypełnią wniosek nawet osoby, które na co dzień nie mają zbyt dużej styczności z komputerem i internetem. Pożyczkę można wziąć już od 100 złotych, gdyż niekiedy tak mała kwota potrafi pomóc w nagłej potrzebie. Pożyczki krótkoterminowe, jak sama nazwa wskazuje zawierane są na krótki okres czasu.

Wracając do wniosku, warto pamiętać o tym, że przy jego składania trzeba mieć przy sobie dowód osobisty oraz trzeba mieć aktywne konto w banku. Konto jest potrzebne, bowiem przyjdzie na nie przelew, jeśli wniosek będzie pozytywnie rozpatrzony. Na początku też, robi się przelew weryfikacyjny ze swojego osobistego konta w ilości grosza lub kilku groszy. Następnie firma zwraca te grosze na konto.

Jasne reguły są filarem firmy

Na pewno jasne i przejrzyste reguły są niewątpliwym atutem. Wszystkie warunki są przedstawiane jeszcze przed zawarciem umowy. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze przelewane są na konto jeszcze niekiedy tego samego dnia. Jakie koszty wiążą się z wzięciem pożyczki? Warto wiedzieć, że jeśli ma się do czynienia z pierwszą pożyczka, to bardzo często dawana jest ona za darmo. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w takim wypadku wynosi 0%.

Pożyczki online możesz sprawdzić w rankingu Centrum Pożyczek 360

Natomiast kolejne pożyczki są już odpowiednio oprocentowane, kwoty oprocentowania są oczywiście zależne od tego, jaką kwotę się pożyczy. Podczas ubiegania się o pożyczkę, widnieje informacja jaka Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania będzie przyznana do danej kwoty. Decyzja o pożyczce krótkoterminowej, czyli chwilówce zapada w bardzo szybkim czasie. Otóż, na decyzję o wniosku złożonym przez internet bądź przez aplikację mobilną czeka się niedługi czas.

Chwilówka pomoże zrealizować wszystkie niespełnione marzenia oraz pomoże ona szybciej zrealizować niektóre cele. Generalnie, wystarczy tylko dowód osobisty, gdyż na nim znajdują się podstawowe dane, które są niezbędne do zawarcia umowy. Takie pożyczki charakteryzują się tym, że nie wymagają one żadnych zaświadczeń, potrzebne są tylko podstawowe dokumenty. Można pożyczkę dostać bez zbędnych formalności.

Jak wygląda proces pożyczania?

Proces pożyczania można podzielić zasadniczo na 4 kroki. W pierwszym kroku trzeba zarejestrować się na stronie internetowej bądź też w aplikacji mobilnej. Następnie na ,,suwaku” na stronie można bez problemu ustalić kwotę, jaką chce się pożyczyć, może to być nawet 100 złotych i jest to najniższy próg.

Wówczas, ustawia się również termin spłaty pieniędzy. W kolejnym kroku uzupełnia się dane do umowy. Do tego celu służy wniosek podany na stronie instytucji finansowej. Na koniec dokonuje się przelewu weryfikacyjnego w kwocie kilku groszy i czeka się na decyzję.