Ślub i wesele w mieście – czy muszą być nudne?

Huczne śluby i wesela nie wychodzą z mody, jednak nie brakuje par, które nie chcą wystawnej imprezy, a jedynie eleganckie przyjęcie dla bliskich i przyjaciół. Obecnie nie musimy szukać sali za miastem, aby było swojsko i komfortowo. W granicach dużych miast znajdziemy wiele interesujących hoteli i restauracji, które z pewnością spełnią nasze oczekiwania. Na jakie elementy zwracać największą uwagę?

Sala w pobliżu – piękna i w dobrej cenie!

Nie jest prawdą, że szukanie sali weselnej w Warszawie zajmie wiele czasu i z pewnością ogołoci nasz portfel. Zazwyczaj to restauracje i hotele w samym centrum miasta posiadają taką renomę. Szukając w dalszych dzielnicach, mniej zatłoczonych, zapewniamy sobie nie tylko dogodny termin i niższe ceny, ale znacznie większą swobodę dla naszych gości. Ciekawym przykładem może okazać się Hotel Lord, położony na Okęciu. Doskonała łączność z innymi dzielnicami miasta oraz oddalenie od centrum sprawia, że jest to idealne miejsce na wesele w Warszawie. Hotel zapewni nam wspaniałą salę restauracyjną, doskonałą obsługę, wyśmienite jedzenie oraz możliwość wynajęcia pokojów dla gości. A wszystko to w rozsądnych cenach. Więcej detali znajdziemy na stronie hotellord.pl. Szukając odpowiedniego hotelu czy restauracji zwracajmy również uwagę na otoczenie. Jeśli znajduje się tam park, las lub przynajmniej ogród goście będą mogli wyjść i odetchnąć świeżym powietrzem.

Atrakcje podczas weselnego obiadu i kolacji

Aby uroczysty obiad czy kolację uczynić jeszcze bardziej interesującymi warto zadbać o detale. Wiele restauracji czy hoteli proponuje swoim gościom nie tylko suto zastawione stoły z wybranymi przez nas daniami, ale dodatkowe stoły ze słodkościami czy swojskimi specjałami. Takie urozmaicenie z pewnością przypadnie gościom do gustu.