Spacer z widokiem na Tatry!

Podhale od dawna stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce – ściągają tu zarówno osoby aktywne, rodziny z dziećmi, miłośnicy fotografii, interesujących krajobrazów. Jak zaplanować pobyt na Podhalu? Gdzie się zatrzymać?

Pokoje z dala od zgiełku miasta

Bez wątpienia to Zakopane jest najbardziej znanym miastem na Podhalu. Znajdziemy tu słynne Krupówki z licznymi straganami z pamiątkami, restauracjami. Samo miasteczko może nam także zaoferować atrakcje w formie licznych hoteli i pensjonatów. Niestety, olbrzymie nagromadzenie turystów sprawia, że Zakopane jest wiecznie zatłoczone, głośne i gwarne. W okresie letnim czy zimowym znalezienie tu noclegu z kilkudniowym wyprzedzeniem jest praktycznie niemożliwe. Dodatkowo często odstraszają ceny – te są wygórowane, bez względu na jakość oferowanych warunków w pokojach. Coraz więcej turystów zaczęło szukać alternatywy. I znalazło ją… w Bukowinie Tatrzańskiej!

Bukowina dla każdego

Bukowina, oddalona zaledwie o kilka minut drogi od Zakopanego, to dobra alternatywa dla każdego, kto szuka spokoju i noclegów w dobrej cenie. Patrząc na stronę willamajerczyk.com znajdziemy noclegi o wysokim standardzie, z widokiem na piękną panoramę Tatr. Samo miasteczko może zaoferować nam także wiele interesujących restauracji, galerii, możliwości korzystania z wypożyczalni rowerów i wiele innych.