Studniówka

Wielkimi krokami zbliża się studniówka Twojej klasy i szkoły? Jesteś odpowiedzialny za organizację dobrej zabawy podczas jej trwania? Zależy Ci żeby wszyscy goście dobrze się bawili i na długo ją zapamiętali? Nie wiesz jednak na jaką atrakcję się zdecydować? Szukasz sprawdzonej porady w tym zakresie? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś- ten tekst powstał właśnie z myślą o osobach takich jak Ty!

Fotobudka- niezapomniane chwile

Od wielu lat na różnego rodzaju imprezach bez wątpienia króluje fotobudka. Jest to bardzo praktyczna i zarazem dostosowana do zbiorowego gustu atrakcja. Umożliwia ona wykonywanie wielu zdjęć, zarówno pojedynczych jak i grupowych. Co, więcej fotobudka jest tak bardzo popularną usługą na różnych imprezach, że koszt jej zamówienia nie jest bardzo wygórowany.

Jak to działa?

Fotobudka działa na bardzo prostych zasadach. Po prostu grupa osób wchodzi do niej i ubiera czekające w środku humorystyczne gadżety. Wśród nich najczęściej można znaleźć: śmieszne maski, humorystyczne nakrycia głowy, peleryny oraz przeróżne rekwizyty. Można wybierać, także przeróżne tła dla swojej fotografii, oczywiście większość z nich jest utrzymana w humorystycznej konwencji. Taki fotografie mogą stanowić doskonałą pamiątkę na długie lata. Istnieje jeszcze jedna ciekawa opcja: księga gości studniówki. Polega ona na tym, że po wykonaniu fotografii w fotobudce oraz po ich wydrukowaniu wkleja się je do leżącego w środku albumu, oraz oczywiście wszystkie osoby ze zdjęcia podpisują się w niej. Każda klasa może posiadać w środku swój własny album, później może to być doskonały prezent dla wychowawcy z okazji zakończenia roku szkolnego i nauki przez absolwentów klasy maturalnej.

Ile kosztuje wynajem fotobudki?

W związku z tym, że jest to ogromnie popularna atrakcja, to naprawdę bardzo wiele firm zajmujących się organizacją imprez ją oferuje. Cena zależy natomiast od wielu czynników, między innymi od tego na ile godzin chcemy wynająć taką fotobudkę, gdzie ją chcemy oraz od jakiej firmy ją zamówimy. Można jednak przyjąć, że za wynajem fotobudki na taką dużą imprezę, jaką jest bez wątpienia studniówka, trzeba zapłacić około 1000 złotych. Co nie wydaje się bardzo wygórowaną ceną. Bez wątpienia jest to jedna z tańszych atrakcji, na którą możemy się zdecydować podczas organizowania studniówki. Możemy być pewni, że niezależnie od upodobań wszyscy goście będą nią zachwyceni, a zdjęcia będą pamiątką na długie lata.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://smove.pl/ fotobudka.