Studniówka

Wielkimi krokami zbliża się studniówka Twojej klasy i szkoły? Jesteś odpowiedzialny za organizację dobrej zabawy podczas jej trwania? Zależy Ci żeby wszyscy goście dobrze się bawili i na długo ją zapamiętali? Nie wiesz jednak na jaką atrakcję się zdecydować? Szukasz sprawdzonej porady w tym zakresie? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś- ten tekst powstał właśnie z […]

Współczesna fotokabina – wynajem fotobudek na imprezy okolicznościowe

Fotobudka przeżywa obecnie swoją drugą młodość. Kiedyś urządzenia te służyły przede wszystkim do robienia szybkich zdjęć do dokumentów osobistych lub po prostu pamiątkowych fotografii – do automatu wrzucało się monetę i po kilku minutach wychodziło się z paskiem fotografii. Dziś fotobudki to przede wszystkim atrakcja imprez okolicznościowych i eventów firmowych.

Fotobudka – spełniony sen

Życie człowieka składa się z chwili o różnym zabarwieniu – wesołe przeplatają się ze smutnymi, a wyjątkowe momenty z szarą prozą życia. Obecnie nie musimy już wyciągać pędzli by móc odtworzyć wydarzenia z przeszłości. Wystarczy, że wyjmiemy telefon i pstrykniemy fotkę. A jeszcze lepiej – skorzystajmy z fotobudki i pstryknijmy mnóstwo zabawnych zdjęć!