Taras naszych marzeń krok po kroku!

Zaprojektowanie pięknego tarasu nie jest dzisiaj niczym trudnym – możemy skorzystać z pomocy doświadczonego architekta czy też dekoratora, jak również skopiować pomysły proponowane przez producentów mebli z użyciem ich produktów. Ważne jest, aby taras był dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Taka przestrzeń może okazać się miejscem, w którym wszyscy domownicy będą chętnie spędzać czas wiosną i latem.

Meble klasyczne czy nowoczesne?

Wybór mebli na taras jest olbrzymi – jako klienci sklepów stacjonarnych i internetowych możemy wybierać pomiędzy kolekcjami technorattanowymi, rattanowymi, aluminiowymi, meblami modułowymi. Szukając kompletu dla siebie powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na design, ale przede wszystkim na tworzywa. Meble muszą być zabezpieczone przed zmiennymi warunkami pogodowymi – w przeciwnym razie bardzo szybko zaczną pękać, koślawić się, łamać.

Meble technorattanowe na tarasie

Meble tarasowez technorattanu należą do najczęściej wybieranych – klienci cenią sobie ich elegancję, wygodę oraz wysoką trwałość. Producent i zaproponują nam kolekcje technorattanowe w różnorodnych kolorach, zarówno w stylistyce klasycznej, jak i nowoczesnej. Technorattan posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie wilgoci i brudu, syntetyczne tworzywo jest również odporne na ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne. Czyszczenie mebli technorattanowych wymaga jedynie powierzchniowego przetarcia tworzywa.

Klasyczny rattan – naturalne piękno tarasu

Wśród licznych kolekcji warto zwrócić uwagę na meble rattanowe, które wspaniale prezentować się będą ze stołami z litego drewna. Współcześnie rattan wykorzystywany jest do tworzenia eleganckich i modnych mebli tarasowych, inspirowanych najnowszymi trendami. Takie meble pozwolą stworzyć taras wypoczynkowy naszych marzeń i cieszyć się komfortem.