Weekendowy wypad w góry z bliskimi!

W Polsce posiadamy wiele interesujących pasm górskich, rozciągających się na południu naszego kraju. Są one zróżnicowane pod względem wysokości jak i trudności szlaków. Warto jednak poznać je z bliska, aby chociaż na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, pracy oraz zmartwień. Bez wątpienia to Tatry są miejscem, gdzie wielu Polaków chce spędzić urlop!

Spędź czas pod Tatrami!

Podhale to niezwykle urokliwy region Polski, kojarzony przede wszystkim z kulturą góralską oraz licznymi szlakami pieszymi, ciągnącymi się zarówno po szczytach, jak i tatrzańskich dolinach. Spędzenie chociażby kilku dni w tej okolicy sprawi, że będziemy mogli oddychać świeżym, górskim powietrzem, przyjrzeć się z bliska dzikiej przyrodzie. Podhale to także Zakopane – czyli zimowa stolica Polski. To właśnie to miasto jest wybierane jako miejsce wypadowe – nie brakuje tu sklepów w pamiątkami, restauracji, galerii. Jeśli poszukujemy spokoju zatrzymajmy się w położonej o kilkadziesiąt kilometrów od Zakopanego Bukowinie.

Bukowina – idealna dla rodzin z dziećmi

Szukając noclegu w Bukowinie warto zajrzeć na stronę willamajerczyk.com – to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Sama Bukowina to urokliwe miasteczko, które w sezonie zimowy słynie przede wszystkim z licznych stoków narciarskich. Cały rok funkcjonują tu również baseny termalne, miejsce wypoczynku dla osób każdym wieku. Poza granicami miasta łączy się wiele szlaków pieszych, idealnych do całodniowych wędrówek.