Wpuść życie do ogrodu!

Kiedy szukamy wyposażenia do ogrodu, w pierwszej kolejności myślimy o krzesłach albo ławkach. A może warto na przyszłoroczny sezon przygotować dla swoich bliskich wyjątkowe i niebanalne miejsce odpoczynku na świeżym powietrzu? Sprawdź, co mają do zaoferowania topowe marki i powiedz „NIE” nudzie w ogrodzie!

Dla kreatywnej duszy

Ciekawą propozycją dla każdego, kto lubi twórczo kształtować swoje najbliższe otoczenie, są meble o modułowej budowie. Eleganckie sofy składają się z kilku elementów, które możesz dowolnie przestawiać, łączyć i zamieniać, tworząc za każdym razem inny, praktyczny mebel. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych modułowych kompletów wypoczynkowych z rattanu oraz aluminium. Wzbogacenie patio lub ogrodu o wysmakowaną sofę to najlepszy sposób, aby zapewnić sobie odrobinę luksusu na co dzień.

W zgodzie z naturą

Chcesz być jeszcze bliżej natury w ogrodzie? Meble z rattanu naturalnego pozwolą Ci osiągnąć pełną harmonię z otaczającą przyrodą. Bujane fotele ogrodowe, zgrabne sofy i stoliki wykonane z naturalnego surowca wyróżniają się na tle standardowego wyposażenia dostępnego w sklepach. Ręcznie plecione meble wykonane są z rattanu pozyskiwanego z pni palm rotangowych, które pokrywają azjatyckie lasy. Uzupełniając ogrodową kolekcję o produkty z rattanu nie tylko wniesiesz do swojej przestrzeni wakacyjny klimat w kolonialnym stylu, ale również wyświadczysz przysługę planecie – materiał eksploatowany w produkcji mebli jest w pełni ekologiczny!

Frajda nie tylko dla dzieci

Duża, miękka huśtawka to spełnienie marzeń dla każdego, kto ceni świetną zabawę na świeżym powietrzu. Designerskie huśtawki ogrodowe oferowane przez czołowych producentów znacznie różnią się od bujanych ławek, które znamy z przeszłości. Dzisiaj ogrody i tarasy zdecydowanie należą do imponujących, bujanych foteli z głębokimi siedziskami wypełnionymi wielkimi, miękkimi poduchami.