Filtry wody do dzbanków  

Filtry wody do dzbanków są bardzo popularną kategorią akcesoriów gospodarstwa domowego, która wybierana jest przez ogromną liczbę osób. Filtry wody do dzbanków to nie tylko moda i ekologiczne rozwiązanie – to również zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy, które w dzisiejszych czasach są bardzo ważne. Filtry wody do dzbanków potrafią odmienić życie o 180 stopni! Jak?

 

Filtry wody do dzbanków – działanie

 

A co jeśli można powiedzieć, że woda kranowa może być pyszna i pachnąca? Wiele osób na takie stwierdzenie parsknęłoby śmiechem. Jednak to może być prawda! Filtry wody do dzbanków umożliwiają uzyskanie idealnie czystej i pachnącej wody już w kilka chwil! Wystarczy jedynie zamontować je w dzbanku, a następnie wpuścić do niego wodę kranową – filtry wody do dzbanków zrobią całą resztę roboty! Największym wrogiem czystej i pachnącej wody jest oczywiście chlor, który dodawany jest do rur wodociągowych w celu ich oczyszczenia. Niestety chcąc nie chcąc dostaje się on również do wody przez co znacząco pogarszają się jej parametry. Właśnie dlatego bardzo często woda z kranu nie pachnie zachęcająco przez co nikt nie chce jej pić.

 

Filtry wody do dzbanków bardzo dobrze pochłaniają nadmierną ilość chloru zamykając go w swojej strukturze. Oprócz tego ,,przy okazji” w przypadku obecności metali ciężkich czy pestycydów filtry również bardzo sprawnie je pochłaniają. I ostatnie – obecność mikrosiateczki filtruje nawet najmniejsze pyłki czy drobinki, które mogły dostać się z rur wodociągowych do wody kranowej. Dzięki temu picie wody z kranu wraz z filtrami jest bardzo bezpieczne, ale i satysfakcjonujące!

 

Filtry wody do dzbanków – pamięć o terminie wymiany

 

Każdy filtr ma ograniczone parametry chłonne. Po ich przekroczeniu sprawne filtrowanie wody nie jest możliwe. Najlepsze filtry dają możliwość przefiltrowania nawet do 100 litrów wody co daje średnio miesiąc użytkowania bez konieczności wymiany. Jest to bardzo opłacalne dlatego coraz większa liczba osób korzysta właśnie z filtrów wody do dzbanków.

Related Posts