System telemetyki do zarządzania flotą pojazdów ciężarowych

Nowoczesne rozwiązania potrafią usprawnić działanie nie jednego biznesu odmieniając je o 180 stopni. System telematyki do zarządzania flotą samochodów ciężarowych jest jednym z najwyższej jakości rozwiązań, które ułatwiają zarządzanie, kontrolę i bezpieczeństwo kierowców oraz samochodów. Warto jednak wiedzieć, w który system telematyki najlepiej zainwestować. Systemem najwyższej jakości jest telematyka Dbkfleetmanagement.

 

System telematyki do zarządzania firmą Dbkfleetmanagement

 

Dbkfleetmanagement posiada ogromną ilość atutów, które potrafią w bardzo sprawny i szybki sposób zarządzać flotą samochodów ciężarowych. Przede wszystkim warto nadmienić, że wraz z telematyką od DBK przedsiębiorca widzi wszystko co najważniejsze z ekranu własnego monitora/telefonu. Bowiem Dbkfleetmanagement dostępny jest do pobrania w postaci aplikacji mobilnej na telefony z systemem operacyjnym Android lub iOS.

 

Przedsiębiorca na ekranie swojego telefonu czy nawet tabletu może widzieć w jakiej pozycji znajdują się jego samochody dostawcze. W końcu to jego własność, która jest bardzo droga! Dlatego ma pełne prawo wiedzieć czy kierowcy nie zbaczają z kursu bądź nie wykonują niepotrzebnych przystanków. Dokładając do tego raporty spalania na różnych odcinkach tras przedsiębiorca ma pełną kontrolę nad swoją ciężarówką. Raporty spalania paliwa są bardzo istotne z perspektywy zachowania rentowności firmy przewozowej. Paliwo jest niezwykle drogie dlatego każdy zachowany % spalania paliwa tak naprawdę w skali miesięcy będzie odgrywał niebagatelną rolę!

 

Oprócz kontroli kierowcy dostają również pomoc w postaci stałego kontaktu z serwisantami, ale również ułatwienie odczytywania danych z tachrografu. Czasem w trasie jest to trudne dlatego posiadanie dodatkowej pomocy jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

 

Podsumowanie

 

Dbkfleetmanagement to bardzo dobre oprogramowanie, które odmieniło już nie jedną firmę. Zdecydowanie warto postawić na takie nowoczesne rozwiązania aby w pełni wykorzystywać potencjał własnej firmy.

Related Posts