Wynajem kurtyn/firanek dla firmy

Wynajmowanie samochodów dostawczych i ciężarowych w dzisiejszych czasach nie jest niczym dziwnym. To bardzo popularna metoda zdobycia nowych pojazdów do danej firmy bez konieczności wykładania setek tysięcy złotych na zakup kolejnych samochodów. Czasem w danym czasie w firmie potrzebne jest więcej samochodów niż dany przedsiębiorca posiada. Wtedy wynajem kurtyn/firanek wydaje się być najrozsądniejszą i najbardziej opłacalną opcją spośród możliwych.

 

Czym charakteryzuje się wynajem kurtyn/firanek dla firmy

 

Kurtyny bądź firany są samochodami dostawczymi, które umożliwiają bardzo łatwy załadunek i rozładunek towaru. W wyniku tego są bardzo wygodne dlatego przedsiębiorcy bardzo cenią tego typu pojazdy. Kurtyny i firany otwierają się z jednej strony niczym zasłona w teatrze. Są zatem bardzo uniwersalne i można przewieźć z ich pomocą multum rzeczy. Warto zdecydować się na wynajem kurtyn/firanek dla firmy w dwóch sytuacjach.

 

Pierwsza z nich dotyczy nagłej potrzeby na jednorazowy przewóz towarów. Czasem firmy przewozowe dostają nagłe, bardzo opłacalne zlecenia. Nie podjęcie się takiego zlecenia może wiązać się z utratą być może stałego klienta, który zadowolony z nagłej reakcji na jego prośbę może przedłużyć współpracę. Inną sytuacją jest zdecydowanie się na wynajem kurtyn/firanek na bardzo długi czas. Niektóre wynajmy są zawierane nawet na 36 miesięcy! Dzięki temu przedsiębiorca otrzymuje samochód dla siebie na tak długi okres czasu jedynie pamiętając o comiesięcznych ratach. Nie muszą pamiętać o dodatkowym opłacaniu ubezpieczeń czy przeglądów technicznych. Wszystkie te kwestie zawarte są po stronie formalnego właściciela pojazdu, a więc firmy wynajmującej.

 

Podsumowanie

 

Wynajem pojazdów jest niesamowicie wygodną opcją, z której korzysta coraz większa liczba przedsiębiorstw przewozowych. Dzięki niej kierownicy firm TSL mogą zdjąć z siebie choć część obowiązków myśląc tylko i wyłącznie o odprowadzaniu comiesięcznej raty za samochód, który już sam na siebie zarabia.

Related Posts