Depilacja z użyciem nowoczesnych laserów  

Depilacja laserowa swoje działanie opiera na obecności laserów, które są skonstruowane zgodnie z najnowszymi technologiami. Wyprzedzają one o lata świetlne inne metody depilacji charakteryzujące się obecnością ostrzy czy żyletek. Kilkukrotna ekspozycja skóry na laser jest dla niej o wiele korzystniejsza niż podrażnianie jej powierzchni przez całe życie. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach powstało wiele nowoczesnych laserów na co dzień używanych w salonach depilacyjnych.

 

Rodzaje laserów do depilacji

 

Cała magia tkwi w dobrze funkcjonującym laserze. Lasery do depilacji od zawsze były bezpieczne. Jednak kiedyś działania niepożądane związane z zaczerwienieniem i obrzękami były o wiele większe niż dziś. Teraz istnieją rodzaje laserów do depilacji, które ze względu na swoje komponenty zmniejszają działania niepożądane do minimum.

 

Zobacz: Rodzaje laserów do depilacji – Depilacja.pl

 

Lecz po kolei… Ogólnie mówiąc lasery działają poprzez nagrzanie barwników znajdujących się w skórze każdego człowieka. Nazywany jest on melaniną i bezpośrednio sąsiaduje z cebulkami włosowymi produkującymi włosy. Nagrzana do czerwoności melanina niekorzystnie wpływa na kondycję cebulki włosowej. Jednak jest to istotą depilacji laserowej – podwyższona temperatura uszkadza cebulkę włosową, która już nie wytworzy więcej włosów.

 

Rodzaje laserów do depilacji w obecnych czasach potrafią jednocześnie nagrzewać melaninę, ale także chłodzić skórę. Takie właściwości sprawiają, że cały zabieg nie jest nieprzyjemny. Inne rodzaje laserów do depilacji posiadają w swojej budowie wymienne końcówki idealnie dopasowujące się do różnych partii na ciele czy też końcówki lekko zasysające skórę. Poprawia to kontakt lasera z powierzchnią skóry sprawiając, że depilacja laserowa działa jeszcze efektywniej.

 

Depilacja.pl – salon z nowoczesnymi laserami

 

Depilacja.pl jest miejscem, w którym znajdują się najnowocześniejsze lasery depilacyjne. Właśnie dlatego warto decydować się na zabiegi właśnie w tym miejscu. Wiele placówek rozłożonych jest po całej Polsce – wystarczy tylko znaleźć swoją!

 

 

 

Related Posts