Sposób na niepogodę: metalowe pergole ogrodowe

Znów musiałeś odwołać starannie przygotowywane garden party z powodu deszczu? Najwyższa pora przystosować swój ogród do zmiennej pogody! Dzięki nowoczesnym pergolom możesz uniezależnić się od kapryśnej aury. Jakie rozwiązania są obecnie na czasie? Sprawdź!

Metalowa pergola na słońce i na deszcz

Drewniane, niszczejące pod pływem wilgoci pergole odchodzą do lamusa. W nowoczesnych, urządzonych ze smakiem ogrodach znacznie lepiej sprawdzają się innowacyjne zabudowy z metalu, a dokładniej – malowanego proszkowo aluminium. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć, promieniowanie UV, skrajne temperatury.

Nowoczesne zadaszenia są całoroczne i nie wymagają żadnej impregnacji. Ich podstawą są solidne, wytrzymałe profile dyskretnie przymocowane do podłoża. Stabilna konstrukcja jest oparciem dla dachu z lameli, czyli płaskich, aluminiowych listew. Za pomocą manualnego systemu możesz zmieniać ich położenie, kontrolując w ten sposób ilość promieni docierających na taras. Ułożone płasko lamele tworzą nieprzemakalne zadaszenie o dużej odporności na obciążenie (na przykład zalegający śnieg). Woda odprowadza jest niewidocznym systemem poza taras. Podstawowa wersja pergoli może być wzbogacona o dodatkowe elementy, na przykład rolowane przesłony.

Nowa pergola z montażem

Poszukiwania zadaszenia na swój taras zacznij od wizyty na stronie gardenspace.sk/zastresenie-terasy. Ceniony producent oferuje białe i antracytowe pergole dostępne w wielu wariantach różniących się wymiarami. Co ważne, nie musisz samodzielnie składać konstrukcji. Wykonaniem niezbędnych pomiarów, transportem części i montażem zadaszenia mogą zająć się technicy.

Related Posts

https://naropa2016.org/niezbedne-informacje-o-iso-17025/ https://gethotels.pl/solidny-kask-konia-inne-elementy-stroju-jezdzieckiego-wygoda-bezpieczenstwo/ https://rupaulonfox.com/zagadnienia-zwiazane-z-iso-9001/